Ponuka našich služieb - LPS MACHINE - Presná strojárska výroba

Prejsť na obsah

Ponuka našich služieb

sústruženie na moderných CNC sústružníckych obrábacích centrách ako aj klasickom sústruhu. Pre informácie o parametroch strojov a ich vybavenia  kliknite tu.

frézovanie na vysokovýkonných CNC frézovacích obrábacích centrách vybavených najmodernejšími technológiami. Pre informácie o parametroch strojov a ich vybavenia  kliknite tu.

frézovanie a vyvŕtavanie na horizontálnej vyvŕtavačke DIXI. Pre informácie o parametroch stroja a vybavenia  kliknite tu.

rovinné brúsenie ako aj brúsenia na guľato na NC brúskach. Pre informácie o parametroch strojov a ich vybavenia  kliknite tu.

priemyselné značenie a gravírovanie na modernom priemyslovom popisovacom laseri LASERfibre LF20QC v kompaktnom prevedení s motorizovanou vertikálnou a rotačnou osou. Pre informácie o parametroch stroja a vybavenia  kliknite tu.

elektroerozívne obrábanie na hlbičke a drôtovej rezačke . Pre informácie o parametroch strojov a ich vybavenia kliknite tu.

delenie materálu na výkonných automatických a manuálnych pílach od firmy BOMAR. Pre informácie o parametroch strojov a ich vybavenia kliknite tu

zámočnícke a kovoobrábačské práce, montáž menších strojových celkov a zostáv

manuálne zváranie v ochrannej atmosfére CO2 všetky druhy zvariteľných ocelí

povrchová úprava výrobkov nástrekom farby

v kooperácii zabezpečíme chemickú povrchovú úpravu - zinkovanie, chrómovanie, niklovanie, cementovanie, čiernenie, fosfátovanie, eloxovanie ...

v kooperácii zabezpečíme tepelné spracovanie - kalenie, popúšťanie, žíhanie

Obrázok 1 (frézovanie)
Obrázok 2 (frézovanie)
Obrázok 3 (frézovanie)
Návrat na obsah